با بیش از ۱۰ سال تجربه

واردات و صادرات انواع ماشین آلات و قطعات صنعتی

واردات کالا از کشورهای مختلف یک فعالیت تجاری و اقتصادی مهم می باشد که از دیرباز به منظور تامین نیازهای جامعه در میان جوامع مختلف رواج داشته است. در واقع همانطور که می دانید تولید برخی کالاها به دلیل نبود امکانات کافی یا تنوع موقعیت جغرافیایی کشورها، به راحتی قابل انجام نبوده و لذا برای تولید این دسته از کالاهای خاص باید هزینه هایی پرداخته شوند، به همین جهت دولت ها سعی دارند با فراهم آوردن شرایط مناسب برای انجام فرآیند واردات کالا، نیازهای جامعه خود را تامین نمایند.
شرکت آریو تجارت با داشتن نیروهای زبده و متخصص در زمینه واردات و قبول سفارشات عمده خارجی به خصوص در کشورهای دارای دفتر و شرکای تجاری نظیر چین، آلمان، ژاپن، کره جنوبی، عمان، ترکیه و دبی انجام فعالیت می نماید . و مدیریت اجرایی همه امور مربوط به خرید خارجی و سفارشات عمده خارجی از ثبت مدارک و مذاکرات تا عقد قرارداد و نهایی شدن خرید را برعهده دارد
در واقع شرکت بازرگانی آریو تجارت مدرن پارس با سال ها سابقه کار در زمینه های گوناگون و فعالیت های تجاری بین المللی نه تنها می تواند در زمینه انجام مراحل واردات کالا به شما کمک کند بلکه شما با سپردن امور تجاری خود در زمینه های گوناگون تجارت های بین المللی، می توانید بدون دغدغه به تجارت بپردازید و با کمک مشاورین این شرکت، تجارت خود را در حوزه بین الملل گسترش دهید.

صادرات کالا یکی از روش‌های افزایش تولید ناخالص ملی است و برای اقتصاد هر کشور حیاتی محسوب می‌شود. صادرات علاوه بر این که سود فراوانی برای شرکت یا فرد صادرکننده دارد، با ورود ارز موجب بهبود اقتصاد کشور نیز می‌شود. صادرات کالا در بازارهای جهانی از حساسیت‌های خاصی برخوردار است و در صورت عدم رعایت نکات اصولی، باعث اتلاف سرمایه مالی و انسانی می‌شود. اولین قدم در انجام صادرات کالا، بازاریابی است. صادرات کالا انواع مختلفی دارد و می‌توان آن را به ۲ نوع صادرات قطعی و صادرات موقت کالا و از منظری دیگر به ۲ نوع مستقیم و غیر مستقیم بخش‌بندی کرد.
شرکت آریو تجارت مدرن پارس با تحلیل بازارهای بالقوه صادراتی و انتخاب کشور های هدف به منظور صادرات اقلام تجاری از ایران و استخراج اطلاعات کامل و دقیق جهت ورود به بازار هدف به تفکیک کشورها ( تا سه اولویت کشورهای هدف) قادر به همکاری و مشاوره به بازرگانان و تجار محترم می باشد .